top of page

Mūsu pakalpojumi

Create your dream home.
Tell us about your project today.

IMG_2726.JPG

Projektēšana, elektronisko sakaru sistēmas,
EST, ESS

Ārējiem elektronisko sakaru tīkliem (EST) nodrošinām projektu izstrādi, saskaņošanu ar inženierkomunikāciju turētājiem, Valsts institūcijām, fiziskām personām un būvprojektu vadību sekojošiem darbiem..

IMG_28791_edited.jpg

Projektēšana, elektroapgāde un apgaismojums,
ELT, EL, ELT-A

Mūsu komanda jau daudzus gadus projektē ārējos, līdz 35kV un iekšējos elektroapgādes tīklus, ka arī apgaismojuma tīklus. No 2018. gada esam iekļauti..

Projektēšana un modelēšana 3D,
BIM.

Sākot no 2020. gada rudens, piedāvājam projekta izstrādes un atbalsta pakalpojumu arī 3D vidē, izmantojot Autodesk Revit programatūru. 3D modelēšana ļauj izstrādāt projektu ar lielāku precizitāti, nekā 2D. Projektu sadaļas ir vieglāk koordinēt vienu ar otru, reģistrēt un labot dažādu tīklu sadursmes vietas, izmantojot BIM

3D 1_edited.jpg

Būvniecība, elektronisko sakaru sistēmas,
EST

Elektronisko sakaru tīklu kabeļu kanalizācijas izbūve ar tranšeju un beztranšeju metodi. Kabeļu kanalizācijas savienojumu aku uzstādīšana. Kabeļu kanalizācijas ievadu izbūve ēkās.  Optisko kabeļu ieguldīšana kabeļu kanalizācijā ievelkot vai iepūšot. Skapju uzstādīšana, optisko kabeļu metināšana, uzmavu montāža. Mērījumu veikšana.

transejas_4.jpeg
IMG_2923_edited.jpg

Būvniecība, elektronisko sakaru sistēmas,
ESS

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

ELT-A_buv.jpg

Būvniecība, apgaismojums
ELT-A

Sadarbojoties ar Latvijas pašvaldībām, dzīvojamo, daudzfunkcionālo un industriālo objektu attīstītājiem realizējam ielu apgaismojuma izbūves un rekonstrukcijas projektus. Kabeļu kanalizācijas izbūve. Elektrisko kabeļu ieguldīšana kabeļu kanalizācijā.

Horizontālā vadāmā urbšana, HVU

Nodrošinām kabeļu kanalizācijas izbūvi ar horizontāli vadāmās urbšanas tehnoloģiju. Pazemes urbšanas tehnoloģija ir labākais risinājums vietās, kur nav iespējams vai nav vēlams izmantot atklātās tranšejas metodi, piemēram zem autoceļiem, dzelzceļiem, kokiem un citur.

9a6bd932-673f-48e8-93bb-3cb62dc65a74.JPG

Būvuzraudzība,
EST

Nodrošinām būvuzraudzību elektronisko sakaru tīklu būvdarbos, kontrolējot visas nepieciešamās dokumentācijas esību, būvdarbu veikšanas procesu un tehnoloģiju, būvdarbu izpildi atbilstoši izstrādātajiem projektiem un normatīvo aktu prasībām

IMG_29092.JPG
IMG_7960.jpg

Ģeodēzija

Ģeodēzija ir neatņemama projektēšanas un būvniecības procesa sastāvdaļa.

Nodrošinām ģeodēzijas darbus mūsu projektos un objektos:

topogrāfisko uzmērīšanu

 trases nospraušanu

trases uzmērīšanu

izpildmērījuma sagatavošanu

bottom of page