top of page
IMG_2919.jpg

Par IxCom

SIA „IxCom” ir privāts Latvijas uzņēmums, kas tika izveidots 2005. gada, 9. maijā. Uzņēmuma pamatdarbības nozare ir telekomunikāciju, elektroapgādes sistēmu un tīklu projektēšana un būvniecība, ka arī mērniecība un ģeodēzija. SIA „IxCom” darbiniekiem ir vairāk nekā piecpadspit gadu pieredze telekomunikāciju un elektroapgādes tīklu projektēšanā un būvniecībā ne tikai Latvijas teritorijā, bet arī Vācijā un Igaunijā. Par šo laiku ir izstrādāti, akceptēti un sekmīgi izbūvēti vairāk neka 3000 tehnisko projektu.

Uzņēmumā nodarbināts personāls (40 cilvēki), kura izglītība un kvalifikācija apliecināta ar attiecīgiem sertifikātiem viņu darbības jomā, un firma ir atestēta Būvkomersantu reģistrā ar numuru 1697-R. Darbinieki pastāvīgi paaugstina savu kvalifikāciju.

SIA “IxCom” ir sertificēts uzņemums, kas atbilst starptautiski atzītiem standartiem :

- ISO 9001:2015;

-​ ISO 14001:2015.

SIA "IxCom" devīze ir Dictum Factum, (no latīņu valodas - kas pateikts, tas izdarīts). Tas pastāsta visu, kas ir nepieciešams zināt par mūsu attiecību pret darba pienākumiem, noslēgtiem līgumiem, un klientu vajadzībam.  Darbā cenšamies maksimāli realizēt šo principu, jo tāda attieksme ir tas, ko mēs paši vienmēr gribētu redzēt attiecībā pret mums.

image002.jpg
bottom of page